UAH
Віск в Кропивницький від інтернет-магазина Kirovogradskaya oblastnaya baza pchelovodstva, ChP | Купити Віск Кропивницький (Україна) | Kirovogradskaya oblastnaya baza pchelovodstva, ChP : Allbiz
Premium Business
Відгуків: 7
Kirovogradskaya oblastnaya baza pchelovodstva, ChP
  • Kirovogradskaya oblastnaya baza pchelovodstva, ChP
  • Каталог товарів
  • Віск

Віск

Віск
  • Віск
В наявності
Ціна:
120 UAH
Країна виробник:Україна
Оплата:
Доставка:
Опис

Віск - один з основних продуктів бджільництва. Виходить він в результаті життєдіяльності бджіл, найбільша кількість воску виділяють молоді бджоли. Віск служить будівельним матеріалом для будівництва стільників, тому він так важливий для бджільництві. Віск служить основною сировиною для виробництва вощини, яка є основою для будівництва стільників у вулику.

Застосування воску виходить далеко за рамки бджільництва. Його використовують для виготовлення церковних свічок, віск широко використовується в косметичному виробництві при створенні помад, твердих духів, кремів. Воском натирають паркет, він входить до складу різних мастик, призначених для захисту певних матеріалів, застосовують для виготовлення форм для лиття, воском заливають деякі дорогі сорти сирів. Але все ж найбільш віск застосуємо у бджільництві індустрії. Щоб бджоли могли комфортно жити, приносити нектар і виробляти мед, необхідно вчасно міняти рамки, видаляючи вже наповнені дозрілим медом, тобто мати в запасі готові рамки з вощиною.

Реализуемый нашей компанией воск имеет отличное качество, соответствует самым высоким стандартам, поставляется от производителя. Наши специалисты помогут вам в выборе необходимого продукта, быстро и качественно обслужат вас.

Способи доставки
Способи оплати
Характеристики:
Країна виробник:Україна
Інформація актуальна: 25.10.2018

Детальніше

Неймовірна ціна на Віск в Кропивницький (Україна) від компанії Kirovogradskaya oblastnaya baza pchelovodstva, ChP.